קנייה בטוחה

המסמכיה עושה שימוש בשרותי חברת וואלה! Pay לסליקת כרטיסי אשראי של לקוחותיה. כל הנתונים שתזינו למערכת וואלה! Pay יישארו חסויים לחלוטין במערכת וואלה! Pay - שימוש באמצעי ההגנה הנכונים הופך את הקנייה באמצעות האינטרנט לבטוחה יותר מהקנייה בחנות רגילה!

אם אין לכם בעיה לתת את מספר כרטיס האשראי שלכם במסעדה או כשאתם מזמינים כרטיסי קולנוע בטלפון, בוואלה! Pay אתם יכולים להיות רגועים אף יותר - השרתים של וואלה! Pay מוגנים באמצעות תוכנת פירוול המבטיחה זרימת מידע מבוקרת, ומונעת חדירות לתוכה.

וואלה! Pay היא מערכת סגורה לחלוטין המגינה ומאבטחת את המשתמשים.

במערכת וואלה! Pay קיימת הקפדה חמורה על הפרדה מוחלטת בין שרת הרשת לבין שרת מסדי הנתונים עליו שמורים נתוני הלקוחות. יתרה מזאת, נתוני כרטיסי האשראי עורבלו באמצעות צופן מיוחד כך שאין יכולת ממשית למי שאינו מורשה לשלוף את הנתונים מבסיסי הנתונים של החברה.

בוואלה! Pay אנו משתמשים בפרוטוקול הסטנדרטי של המסחר האלקטרוני - SSL פרוטוקול זה "מערבל" את המידע שמועבר במערכת, ובכך הופך אותו לצופן שרק גורמים מורשים יכולים לפענח. הצפנה זו מתרחשת מרגע הכנסת המידע למערכת ועד יצירת הקשר עם הגורמים המאשרים את העיסקה.

דעו את זכויותיכם:
אם למרות כל הצעדים המתקדמים הללו יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העיסקה תוך 30! יום - דבר זה מובטח על פי החוק!

בברכה,
צוות המסמכיה